iAtelier.cz

Verdisáž

ano, je to Verdisáž a není to chyba, je to dvoudenní výstava


Verdisáž - Vladimír Weber - Příběhy

31. 5. - 1. 6. 2019

Slavnostní zahájení -  pátek 31. května od 19.00 hodin

Výstava představí staré komiksy (ještě s bublinami) a následně i nové bez bublin, tak aby si v něm každý divák dokázal příběh najít sám. Kromě vystavených ilustrací bude na výstavě možné zhlédnout i dvě nové animace navazující na již zmíněné komiksy. Autor se ve svých nových dílech snaží nechat divákovi prostor pro jeho vlastní interpretaci.

Verdisáž

Každý měsíc v našem iAtelier.cz uskutečňujeme projekt dvoudenních výstavních akcí s názvem VERDISÁŽ

Hlavní myšlenkou je podpořit nejen místní umělce v jejich tvorbě a dát jim šanci přiblížit jejich díla širší veřejnosti, která si jen obtížně hledá cestu do galerií a tradičních výstavních síní. Originalita tohoto projektu spočívá v záměru zkoncetrovat vystavení uměleckých děl pouze do dvou dnů- vernisáže a dernisáže.

Kdo u nás může vystavovat - každý.

Začínáme vždy v pátek v 10.00 instalací, tak aby v 19.00 bylo vše připravené na slavnostní zahájení, pátek končíme cca v 22.00 podle toho do kdy se zdrží hosté.

V sobotu začínáme v 10.00 a končíme v 18.00 deinstalací výstavy.

Kulturní vložku v podobě hudebního vystoupení, autorského čtení, divadelního představení apod. necháme na vás, přijde nám, že vše takříkajíc vic drží pohromadě, ale pokud s tím budete potřebovat pomoct, pomůžeme vám.

Pokud se Vám tento projekt líbí, neváhejte nás kontaktovat:

muchka(zavináč)iatelier.cz

Minulé Verdisáže

foto

video

tanec